Yhteystiedot

Suomen Ringetteliitto ry (Finlands Ringetteförbund rf)
Valimotie 10
00380 Helsinki

Tavaratoimitukset Hiomotie 3, sisäpihan Urheilujärjestöt lastauslaiturin kautta

y-tunnus 0599359-0

Tilinumero (ei lisenssimaksuja)
OKOYFIHH
FI66 5789 5420 0829 22

Laskutustiedot- ja ohjeet (pdf)
Ohje matka- ja kululaskujen tekemiselle (pdf)

 

Palvelukeskus 

Toiminnanjohtaja
Anu Pitkänen
p. +358 50 375 9223
toiminnanjohtaja@ringette.fi

Viestintä- ja markkinointipäällikkö
Katariina Kurikko
p. +358 40 532 8630
katariina.kurikko@ringette.fi

Sarjatoiminta- ja hallintopäällikkö
Päivi Reiman
p. +358 40 708 3088
paivi.reiman@ringette.fi

Osaamisen kehittäjä
Matti Virtanen
p. +358 40 740 5750
matti.virtanen@ringette.fi

WRC2022 Pääsihteeri
Ira Merivaara
p. +358 50 528 2505
wrc22@ringette.fi

 

Kouluttajat

Erotuomareiden pääkouluttaja
Veera Lempiäinen
p. +358 40 741 9053
erotuomarit@ringette.fi

Toimitsijoiden pääkouluttaja 
Petri Pylvänäinen  
p. +358 40 065 4329
toimitsijat@ringette.fi

Aluekouluttaja
Kari Lahtivirta
p. +358505568815
aluekouluttaja.lahtivirta@ringette.fi

Aluekouluttaja 
Tytti Järvinen
p. +358400589579
aluekouluttaja.jarvinen@ringette.fi

Aluekouluttaja 
Mira Sydänmaa
p. +358505291046
aluekouluttaja.sydanmaa@ringette.fi

Aluekouluttaja
Petra Ojaranta
p. +358505530017
aluekouluttaja.ojaranta@ringette.fi

Aluekouluttaja 
Minna Saarinen
p. +358408097834
aluekouluttaja.saarinen@ringette.fi 

 

Liittohallitus